Kaip keliauti pigiai?

Turbūt daugelis sutiks, jog kelionės yra vienas nuostabiausių dalykų, kuriuos galime patirti šiame gyvenime. Kita vertus, didelei daliai žmonių kelionės lieka tiesiog tolima svajone. To priežastimi jie dažnai įvardija nepakankamas pajamas, tačiau tai tikrai neturėtų sutrukdyti pažinti pasaulį – juk aviabilietai dabar tokie pigūs! Nustebsite sužinoję, jog kelionė į jūsų svajonių šalį kainuoja žymiai mažiau, nei manėte. Gyvename iš tiesų nuostabiu laikotarpiu, kuomet keliauti darosi vis lengviau ir lengviau. Vis dėl to, jei jūsų neguodžia net pigūs skrydžiai, galime pasidalinti su jumis keliais patarimais, kurie padės keliauti dar pigiau.

Akivaizdu, jog labai didelę dalį išlaidų keliaujant sudaro apsistojimas viešbučiuose. Ar pagalvojote, jog būtent čia slypi viena geriausių galimybių sutaupyti? Juk egzistuoja ne vienas patikimas internetinis tinklapis, kurio pagalba galima surasti vietinius žmones, kurie noriai priima turistus apsistoti savo namuose visiškai dykai. Žinoma, svetingi šeimininkai nesupyks jei atsidėkosite jiems smulkiais suvenyrais iš savo šalies. Taip puikiai įvertinsite jų suteiktą svetingumą. Kita vertus, kiekvienas atvejis yra unikalus ir turėtume visas detales aptarti su tais žmonėmis, kurie sutiko jus priimti. Bet kuriuo atveju, apsistoti pas svetingus vietinius žmones yra žymiai pigiau nei švaistyti pinigus brangiems viešbučiams, kuriuose liekama tik nakvoti. Dar viena priežastis, kodėl verta apsistoti pas vietinius yra galimybė iš arti pažinti svečios šalies kultūrą. Bendravimas su šeimininkais jums leis iš arčiau pamatyti tos šalies kasdienybę. Turistus priimantys vietiniai taip pat ganėtinai dažnai yra linkę aprodyti atvykėliams savo miestą, todėl galėsite išgirsti pačias įdomiausias istorijas bei atrasti ypatingas, tik vietiniams žinomas miesto vietas.

Visiškai natūralu, jog keliaujant norisi kuo daugiau sužinoti apie šalį, kurioje lankaisi. Būtent todėl daugelis žmonių yra linkę naudotis brangiomis gidų paslaugomis. Ar kada nors susimąstėte, jog be turizmo agentūrų siūlomų profesionalių gidų turų vyksta ir alternatyvūs bei nemokami turai, leidžiantys pažinti miestą? Tokie nemokami turai dažniausiai organizuojami tikrų entuziastų, kurie itin daug žino apie miestą ir nuoširdžiai juo domisi. Todėl tikrai vertėtų pasidomėti jūsų lankomame mieste rengiamais nemokamais turais. Galbūt visai neverta registruotis į brangų turą, kuris vedamas gido iš turizmo agentūros? Žinoma, toks būdas pažinti miestą kartais gali pasirodyti tarsi savotiška loterija, nes gidų entuziastų gali būti pačių įvairiausių. Kita vertus, juk nieko neprarasite pabandę prisijungti prie nemokamo turo! Tik pagalvokite – pigiausi skrydžiai ir nemokamos gido paslaugos! Juk skamba visai neblogai, ar ne? Sutaupysite iš tiesų daug! Galbūt net galėsite leisti sau dar vieną nuostabią kelionę į kitą išsvajotą šalį. Rekomenduojame visuomet ieškoti alternatyvių ir pigesnių ar net visai nemokamų gido paslaugų, nes tai vienas lengviausių būdų sutaupyti keliaujant. Tai ypač aktualu, jei keliaujate ne vienas, o su šeima ar draugų kompanija.

Iš tiesų, keliauti pigiau yra labai paprasta. Tereikia atidžiau apsidairyti ir pastebėsite, jog aplink jus pilna pačių įvairiausių galimybių sutaupyti. Galbūt taip keliaudami atrasite dar daugiau būdų mažiau išlaidauti? O gal jau turite savo taupymo receptą? Juk kelionės nebūtinai turi būti brangios. Lai vienintelis iš tiesų brangus dalykas būna nepamirštamos akimirkos. Tokių akimirkų tikrai netrūksta kelionėse. Jos bus dar malonesnės, kai žinosite, jog neišleidote krūvos pinigų! Tai tikrai nuostabus jausmas, kuris suteikia laisvę ir dar didesnį kelionių bei nuotykių troškimą. Juk nebūtinai privalote būti milijonierius tam, kad pamatytumėte pasaulį!